Panevėžio lopšelis-darželis Rūta
deco

Vasario mėnesio renginiai

01 d.

„Rūtelių" priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Mes mylim Lietuvą"

01 d. Edukacinė aplinkosauginė programa „Šokanti strėlė"
01 d. „Rūtelių" priešmokyklinio ugdymo  ir „Nykštukų" grupės ugdytinių išvyka į Panevėžio siaurojo geležinkelio muziejų
02 d.  Edukacinis užsiėmimas „Ekonomika mažiesiems" vyresniojo amžiaus vaikams
12 d. „Rūtelių" ir „Drugelių" priešmokyklinio amžiaus ugdytinių išvyka į Panevėžio Rožyno progimnaziją į Užgavėnių šventę
14 d. Šventinis rytmetys, skirtas Vasario 16-ajai. Dalyvauja Rožyno progimnazijos pradinukai
15 d. „Rūtelių" priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų išvyka į Panevėžio moksleivių namus(edukacinis užsiėmimas)
23 d Svečiuose - sferinis kinas

Po konferencijos

Ilgai ruošta respublikinė mokslinė-praktinė konferencija „Vaikas pokyčių kelyje. Augame kartu" praūžė. Slaukėme daug svečių iš įvairių respublikos vietų: Biržų, Kauno, Joniškio, Kėdainių, Šiaulių miestų ir rajonų ir kt. Ačiū visiems, kurie prisidėjo ją organizuojant ir vykdant.  Ypatingai noriu padėkoti mūsų lopšelio-darželio specialiajai pedagogei metodininkei Vita Kazlaučiūnaitei, logopedei metodininkei Giedrei Urbonienei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Inai Povilaitienei, moderatoriams -  auklėtojoms  metodininkėms Elenai Mitkienei ir Jolantai Valuntienei. Atskiras ačiū - moderatorėms, Panevėžio pedagoginės psichologinės tarnybos logopedei metodininkei, specailiajai pedagogei Rasai Sėdžiuvienei ir Panevėžio lopšelio-darželio „Jūratė" specialiajai pedagogei metodininkei Ingai Budrytei. Taip pat dėkoju partneriams -  Panevėžio pedagogų švietimo centrui, Panevėžio Rožyno progimnazijai - be jūsų pagalbos nebūtume tokio renginio padarę.

O čia trumpas reportažas iš vykusios konferencijos

Straipsnelis apie konferenciją

Direktorė Regina

Pakeistas Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimas

Pakeistas Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimas „Dėl vaikų priėmimo į ikimokyklinio ugdymo mokyklas ugdytis pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas tvarkos aprašo

Registracija į ikimokyklinio ugdymo mokyklas

Vadovaujantis Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. vasario 3d. įsakymu Nr. A-107 „Dėl Panevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo mokyklų vaikų registracijos ir eilių sudarymo tvarkos patvirtinimo", tėveliai patys gali elektroniniu būdu pateikti prašymus, pažiūrėti vaiko eilę ikimokyklinėje įstaigoje. tai galima padaryti prisijungud adresu: darzeliai.panevezys.lt

Rožė apie kiškius

Rož (3,10 m) klausia močiutės:

- Ar visi kiškiai turi ūsus?

- Žinoma, turi, - atsako močiutė.

- O kaip kiškienė mama, ji irgi su ūsais?

Andželinos šlepetės

Andželina atėjo į grupę su naujomis šlepetėmis: Auklėtoja, tu negali nepastebėti mano kojų.

Viltė

- Igne, žinok, kai aš užmiegu, mane miegas ima...