Panevėžio lopšelis-darželis Rūta
deco

Pakeistas mokesčio už vaikų išlaikymą tvarkos aprašas

Panevėžio miesto savivaldybės taryba 2019 m. rugpjūčio 6 d. sprendimu Nr. TSP-311 pakeitė Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymo savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokyklose nustatymo tvarkos aprašą, patvirtintą savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312. Su sprendimu galite susipažinti čia

Registracija į ikimokyklinio ugdymo mokyklas

Vadovaujantis Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. vasario 2 d. įsakymu Nr. A-84(4.1E) „Dėl Panevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo mokyklų vaikų registracijos ir eilių sudarymo tvarkos aprašo patvirtinimo", tėveliai patys gali elektroniniu būdu pateikti prašymus, pažiūrėti vaiko eilę ikimokyklinėje įstaigoje. Tai galima padaryti prisijungus adresu.

Rožė ir sausainiai 2

Rožytė (3,3m) paima cukruotą sausainį, rodo į cukrų ir sako:

- Kaip cukrus nesveika!

Tada nukrapšto cukrų, deda jį į burną ir klausia:

- O dabar sausainis sveikas?

Rožė teatre

Rožė (3,6m), pažiūrėjusi teatre spektaklį, klausia:

- Močiute, o jei aš būčiau teatre spektaklininkė?

Močiutė juokiasi:

- Ir ką ta spektaklininkė darytų?

- Spektakliuotų, ką gi dar?

Viltė

- Igne, žinok, kai aš užmiegu, mane miegas ima...